Image
Image

1985 yılında Taiwan’da kurulmuştur. Datavideo profesyonel canlı video teknolojilerinde hızla büyüyerek dünyanın bir numaralı yenilikçi markası olmayı başarmıştır. Datavideo yayıncılık ile ses ve görüntü uygulamalarnda 150’ yi aşan ürün çeşitliliği ile uçtan uca uygun bütçeli iş çözümlerini kamera, switcher, encoder, kayıtçı, interkom, çevirici, ve diğer ihtiyaç duyabileceğiniz anahtar sayılabilecek ürünleri ile canlı video prodüksiyonlarınız için sunar.

Image
Image

Lilliput, bilgisayar çevresindeki teknolojiler için araştırma, geliştirme ve uygulama alanlarında üretim yapan global bir üreticidir. 1993’den beri dünya çapında ISO9001:2015 sertifikalı araştırma enstitüsü ve üretim geliştirme birimleri dizayn, üretim, pazarlama ve ürün sevk konularında hizmet vermektedir. Lilliput operasyonunun kalbinde 3 ana değer yatar. Bunlar samimiyet, paylaşımcılık, ve iş ortakları ile birlikte daima başarı odaklı çalışmaktır.

Image
Image

1980'de Taiwan’da kurulan ACEBIL hem fotoğraf hemde video çekimleri için tripod üretimi yapmaktadır. Son yıllarda ciddi anlamda ürün gamını geliştirmiş, tüm kamera destek ekipmanlarını üretir hale gelmiştir, Bugün sayısız şirket üretimlerini ülkesi dışına, Çin’e taşırken Acebil üretimini Taiwan'da sürdürmeye devam etmektedir. Günümüzde Acebil makul fiyatlarla yüksek kalitede perfomans ürünleri sunmaktadır.

Image
Image

Kritik pazarlarda çözüm sunacak ürünleri üretmek amacı ile kurulan Osprey Video; ürünlerini ekstrem çevresel koşullarda örneğin sıcaklık, stabil olmayan güç şebekeleri, ortalamanın üzerinde bir darbe ve titreşime karşı dayanabilecek şekilde dizayn etmektedir. Osprey yeni ürünlerinin dizaynında daima bu etkenlere göre üretim yapmaktadır. Fansız, stabil şekilde çalışan, sert çevre koşullarında hareket halindeyken çalışabilen ürünleri, medikal, havacılık ve askeriye ve benzeri hata kabul etmeyen alanlarda tercih edilmektedir.

Image
Image

2010 yılında Çin’de kurulan Lanparte, özellikle fotoğrafçılık ekipmanları alanında profesyonel ürün geliştirme ve üretim yapmaktadır. Araştırma-geliştirme, kalite-kontrol ve üretim ekipleri ile proefesyonel bir yönetim anlayışı ile çalışmaktadır.

 

 

 

 

Image
Image

AVMatrix, yüksek çözünürlükteki video sinyalini işleme alanında yıllardır uzmanlaşmıştır. Profesyonel video işlem sistemlerine yönelik, ürün dizayn, geliştirme, üretim ve pazarlama alanlarında çalışan, bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

AVMatrix FPGA teknolojisi ile switch, encode, de-code ve iletim yapan yüksek çözünürlüklü video sinyal çözümleri sunmakta ısrarcıdır. İleri seviye dizayn konsepti anlayışı ve çokça tatbik etmenin getirdiği deneyimler ile, bütün çabası temelinde sürekli gelişen ürün performansları ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır.